وزیر کشور: تلاش موفقیت آمیز لرستان در کاهش نرخ بیکاری

on .

لرستان از استان های موفق در کاهش نرخ بیکاری است

وزیر کشور گفت: آمارهای اعلام شده بهاره در خصوص کاهش نرخ بیکاری در کشور نشان می دهد که استان لرستان از استانهای موفق در کاهش نرخ بیکاری بوده است.

 به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در بدو ورود به لرستان در جمع خبرنگاران در فرودگاه خرم آباد اظهار کرد: آخرین آمارهای مربوط به اشتغال ، نشان می دهد که در این استان تلاش ویژه ای برای کاهش بیکاری صورت گرفته است.
به گفته وی در سال 96 باید بتوان روند سرمایه گذاری در استان لرستان چه بصورت سرمایه گذاری های داخلی و جذب سرمایه گذاری های خارجی را مورد توجه قرار داد تا بتوان در رونق تولید و اشتغال در استان گام موثری برداشت.
وزیر کشور یادآور شد: سفر امروز وی به لرستان در ادامه سفرهای استانی و پیگیری طرح ها و برنامه های مرتبط با اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.
سفر وزیر کشور به لرستان یکروزه است و در این سفر علاوه بر افتتاح بزرگترین کشت گلخانه ای ، چندین طرح عمرانی افتتاح و به بهره برداری می رسد.
گفتنی است افتتاح فاز اول گلخانه دیناروند، افتتاح پل های هاشم زاده و شرکت در جلسه شورای اداری از دیگر برنامه هایی است که در جریان سفر یک روزه وزیر کشور به لرستان قرار دارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.