معاون استاندار لرستان: ۱۲۰ واحد تولیدی در استان لرستان بازسازی می‌شود

on .

معاون استاندار لرستان بابیان اینکه ۱۲۰ واحد تولیدی در لرستان بازسازی می‌شود گفت: برای بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی ۲۴۰ میلیارد تومان در نظر گرفته‌شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان ، مهرداد غضنفری ظهر امروز در جمع خبرنگاران از بازسازی 120 واحد تولیدی استان در سال 96 خبر داد و اظهار داشت: برای بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی 240 میلیارد تومان در نظر گرفته‌ شده که این میزان اعتبار به 120 واحد تولیدی کوچک، متوسط و بزرگ اختصاص داده می‌شود.

وی بابیان اینکه برای واحدهای کوچک یک میلیارد، متوسط شش میلیارد و واحدهای بزرگ 15 میلیارد تومان در نظر گرفته‌شده است افزود: بر اساس قانون بخشی از اعتبار باید توسط خود واحدها تأمین شود که در حدود 20 تا 25 درصد است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان عنوان کرد: در شصت و چهارمین جلسه ستاد تسهیل استان مسائل پنج واحد تعاونی مشکل‌دار مطرح و موردبررسی قرار گرفت و مقرر شد از طریق بانک‌های توسعه تعاون و ملت مشکلات در ارتباط با سرمایه در گردش بررسی و مراحل اخذ مجوز طی شود.

وی بیان کرد: در این جلسه قرار شد با همکاری خانه صنعت و معدن، وزارت صنعت و معدن و خود سازمان در استان و شرکت شهرک‌ها نظارت کافی از ابتدای طرح و مراحل بعدی ازجمله حین و بعدازآن اجرا و پیش از تأمین تسهیلات و ورود به تولید، تسلیم کمیته نظارت شود.

غضنفری تصریح کرد: برای دستگاه‌ها نیز حدود 40 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در بخش‌های مختلف اقتصادی به تصویب رسیده و به بانک‌ها ارجاع داده‌شده تا ظرف 15 روز بررسی شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.