استاندار لرستان: خبرنگاران مصالح استان را مدنظر قرار دهند

on .

استاندار لرستان با بیان اینکه خبرنگاران رکن اصلی پیشرفت و توسعه هستند، گفت: خبرنگاران مصالح استان را مدنظر قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هوشنگ بازوند در آیین تجلیل از خبرنگاران در یکی از سالن های پذیرایی خرم آباد افزود: خبرنگاران با اخبار خود می توانند اعتماد جامعه را جلب یا خدشه دار کنند.
وی راه توسعه لرستان را برعهده خبرنگاران دانست و اظهار کرد: خبرنگاران باید صداقت، امانت و عدالت را در انتشار اخبار رعایت کنند و به خودباوری جامعه کمک کنند.
وی با تاکید بر لزوم نهادینه کردن نوآوری و اعتماد به نفس در جامعه افزود: آسیب های فرهنگی باید برطرف شوند.
بازوند ادامه داد: در جنگ تحمیلی و دوران انقلاب تجربه مدیریت جهادی را داریم لذا باید به فرهنگ کار توجه کنیم.
وی با تاکید بر لزوم توجه مضاعف به فرهنگ آموزش گفت: باید برای توسعه استان تلاش مضاعف شود و ظرفیت های استان را به خوبی معرفی کنیم.
وی اضافه کرد: از ١٢٧ هزار واحد در خرم آباد تنها ٩هزار واحد عوارض نوسازی پرداخت می کنند که باید در این زمینه آسیب شناسی شود.
استاندار لرستان با تاکید بر مثبت جلوه دادن فضای استان لرستان گفت: سرمایه های استان باید به خوبی معرفی و موانع بر سر راه آن برداشته شوند.
بازوند فرهنگ خودکوچک در لرستان را یک آسیب دانست و افزود: نخبگان گرفتار فقر مطالبه گری هستند که باید از این فقر عبور شود و مردم برای رفع مشکلات تلاش کنند.
وی به برنامه های اقتصاد مقاومتی به عنوان یک برنامه علمی و راهبردی برای پیشرفت در استان اشاره کرد و گفت: این برنامه ها زمان عملیاتی می شوند که در بین مردم نهادینه شوند و به دلیل اینکه سرنوشت کشور مدنظر است باید مورد توجه قرار گیرد.
17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان روز خبرنگار در تقویم جمهوری اسلامی نامگذاری شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.