استاندار لرستان: انتصاب دوباره وزیر کشور موجب تداوم برنامه های اقتصاد مقاومتی در لرستان می شود

on .

استاندار لرستان با اشاره به انتخاب دوباره عبدالرضا رحمانی فضلی به عنوان وزیر کشور از سوی رئیس جمهوری گفت: انتصاب دوباره وزیر کشور موجب تداوم برنامه های اقتصاد مقاومتی در لرستان می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان ، هوشنگ بازوند افزود: ادامه حضور دکتر رحمانی فضلی در وزارت کشور باعث ثمر بخشی هر چه بیشتر برنامه های بزرگ اقتصاد مقاومتی به ویژه در مناطق کمتر برخوردار می شود.
وی اظهار کرد: رحمانی فضلی در چهار سال گذشته با اقدامات کارشناسی و بنیادین شناخت عمیقی از بخش های مختلف به ویژه ظرفیت ها و چالش ها بدست آورده است.
استاندار لرستان افزود: ایشان با ورود به موقع به برنامه های عملیاتی در قرارگاه اقتصاد مقاومتی به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته مانند لرستان اقدامات ارزشمندی انجام داده است.
وی گفت: رحمانی فضلی ما و مردم لرستان را به شتاب گرفتن بیش از پیش روند توسعه و سرمایه گذاری در این استان امیدوار کرده است که مصادیق آن را به خوبی مشاهده کرده ایم.
بازوند اعتقاد عمیق رحمانی فضلی به تعامل کارشناسی و علمی با ارکان و مجامع مختلف کشور به ویژه مجلس شورای اسلامی را از ویژگی های مدیریتی وی توصیف کرد و آن را دلیلی دیگر بر توفیق حرفه ای ایشان دانست.
رئیس جمهوری از 18 وزارتخانه کشور تاکنون وزیران پیشنهادی برای 17 وزارتخانه را به مجلس معرفی کرده است.
رئیس جمهوری برای دفاع از وزرای پیشنهادی کابینه هفته آینده به مجلس می رود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.