معاون عمرانی استاندار لرستان تاکید کرد لزوم سرمایه گذاری کلان در بخش صنعت توریسم

on .

معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: لازم است در بخش صنعت توریسم یک سرمایه گذاری کلان صورت پذیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، محمد اصلانی در جلسه بررسی جایگاه صنعت توریسم در عملیاتی نمودن برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و برگزاری همایش ملی ژئوتوریسم، اظهار کرد: هدف از این جلسه اعلام آمادگی دستگاه‌ها برای برگزاری همایش ملی ژئوتوریسم است.

وی خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور لرستان برای برگزاری این همایش در راستای معرفی جاذبه‌های زمین گردشگری این استان اعلام آمادگی کرده است.

معاون عمرانی استاندار با بیان اینکه تمامی اقدامات بایستی در جهت تبدیل لرستان از مبداء گردشگری به مقصد گردشگری انجام گیرد، بیان داشت: برای توسعه و رونق یک صنعت همواره نیازمند سرمایه گذاری کلان بوده و لذا لازم است در بخش صنعت توریسم یک سرمایه گذاری کلانی صورت پذیرد.

اصلانی یادآور شد: یکی از بخش‌هایی که دارای ارزش افزوده بوده بخش خدمات و خصوصا زیر بخش صنعت توریسم است و لذا هر چه سرمایه گذاری انجام شود و هر چه در این راستا کار انجام گیرد باز هم جای کار دارد.

وی با اشاره به مشخص کردن جامعه هدف، عنوان کرد: چهره‌های علمی دانشگاهی، سرمایه گذاران بخش خصوصی و هتل داران دارای شرکت‌های توریستی جامعه هدف خوبی در زمینه صنعت توریسم هستند.

معاون عمرانی استاندار تصریح کرد: با نصب بنرهای فرهنگی، ساخت کلیپ‌های کوتاه در حوزه گردشگری و ایجاد کانال‌های جذاب برای معرفی مناطق توریستی در فضاهای مجازی  می‌توان نقش موثری را در توسعه صنعت توریسم ایفا نمود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.