استاندار لرستان: اقتصاد مردمی شود

on .

استاندار لرستان گفت: باید براساس رویکردهای اقتصاد مقاومتی، کمک کنیم اقتصادمان به اقتصاد مردمی تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان ، مهندس هوشنگ بازوند در کارگروه  تولید اشتغال استان که در شهرستان دلفان برگزار شد با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و طلب از مدیران برای سرکشی به آزادگان استان افزود: باید به آزادگان سرافراز توجه ویژه شود.

وی در ادامه با قدردانی از خدمات حجت‌الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه پیشین دلفان، برای حجت‌الاسلام جمیاری امام جمعه ی جدید شهرستان آرزوی توفیق کرد و گفت: قطعا مثلث همدل نماینده، فرماندار و امام‌جمعه منجر به حل مشکلات این شهرستان می‌شود.

 بازوند با بیان اینکه دولت به تنهایی امکان حل مشکل بیکاری را ندارد ، اظهار کرد: باید براساس رویکردهای اقتصاد مقاومتی، کمک کنیم اقتصادمان به اقتصاد مردمی تبدیل شود.

نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: باید در اقتصادمان برون‌گرا باشیم چرا که یکی از مصادیق برون گرایی اقتصاد برای شهرستان دلفان قرار گرفتن قطعه ده کریدور مرز بازرگان به بندر امام است و باید در ردیف اعتبارات فایننس قرار گیرد و این از تکالیف راه و شهرسازی است .

وی تصریح کرد: با عنایت  شخص وزیر کشور ، شهرستان دلفان به عنوان پایلوت محرومیت‌زدایی انتخاب شده و  هیئت‌های سرمایه‎گذاری هفته آینده به این شهرستان سفر می‎کنند.

بازوند اضافه کرد: همه وظیفه داریم از فرصت بزرگ قرارگاه خاتم الانبیا(ع)و حضور مغتنم سردار عبدالهی برای توسعه شهرستان و استان استفاده کنیم.

استاندار لرستان افزود: امروز هم صندوق کار آفرینی و هم پست بانک تسهیلات بسیار خوبی آماده پرداخت برای محرومیت زدایی در دلفان دارند و باید مدیران شهرستان از این فرصت استفاده کنند.

و ی یادآور شد: همچنان باید با ریسک‌پذیری لازم و حتی با پرداخت هزینه‌های ناگزیر ، آماده عبور از گردنه بیکاری باشیم.
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.