استاندار لرستان مطرح کرد: سد بختیاری و آبسرده و قطعه ۱۰ کریدور مرز بازرگان به بندر امام در دستور کار ویژه

on .

استاندار لرستان گفت: امسال سه پروژه بزرگ سد بختیاری و آبسرده و قطعه ۱۰ کریدور مرز بازرگان به بندر امام در استان لرستان در دستور کار ویژه استان قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در بازدید شیفت شبانه از سد آبسرده  بروجرد اظهار کرد: تجربه‌های قبلی در راه‌اندازی شیفت‌های شبانه در پیشبرد پروژه‌ها موثر و پیش‌برنده بوده است و ما برای عرض خدا قوت به تمام دست اندر کاران اینجا آمدیم.

وی اضافه کرد: سد آبسرده یک پروژه زیربنایی برای تامین  آب شرب پایدار و توسعه بخش‌های کشاورزی و گردشگری شهرستان بروجرد است.

استاندارلرستان تاکید کرد: اجرای دقیق برنامه زمانبندی این پروژه نیازمند کار و همراهی جمعی همه مدیران و ارکان مرتبط است.

بازوند با بیان اینکه همکاری بین مشاور و پیمانکار در تسریع  پروژه با رعایت اسلوب فنی و قانونی کاملا لازم و اثرگذار است، تصریح کرد: پیمانکار پروژه دارای سوابق فنی بزرگ در زمینه سدسازی است که همین سابقه ما را نسبت به بهره‌برداری به موقع امیدوار می‌کند.‌

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه شروع پروژه با همت و برنامه‌ریزی خوبی در خور مشاهده است، گفت: فرماندار بروجرد باید با جلب همکاری مردم در راستای حل و فصل بعد اجتماعی پروژه،ورود پیوسته و مدیریت هوشمندانه نشان داده و عمل کند.

وی تاکید  کرد: در بودجه سال ۹۷ سعی خواهیم کرد اعتبار مناسب برای پروژه اختصاص دهیم، امسال نیز از محل اسناد خزانه تمام تلاشمان را برای حمایت پروژه به کار خواهیم گرفت.

بازوند یادآور شد: امسال سه پروژه بزرگ سد بختیاری، سد آبسرده و قطعه ۱۰ کریدور مرز بازرگان به بندر امام در استان لرستان در دستور کار ویژه استان قرار دارند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.