استاندار لرستان: شروع کار دولت با پشتوانه رای خانه ملت مظهر واقعی جایگاه مردم در نظام اسلامی است

on .

استاندار لرستان گفت: شروع کار دولت دوازدهم با پشتوانه رای خانه ملت مظهر واقعی جایگاه مردم در نظام اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند روند رسیدگی به صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی را پویا، امیدوار کننده و اوج بلوغ مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

وی افزود: بی‎تردید در نظام جمهوري اسلامي ايران، ملت نقش‌آفرينان اصلي صحنه سرنوشت و تحقق  توسعه كشور هستند.

استاندار لرستان تصریح کرد: حرکت در مسیر اهداف بزرگ  انقلاب، منافع ملي و هدف‌هاي كلان راهبردي نظام جمهوري اسلامي ايران به پشتوانه هدایت  عالمانه رهبر معظم انقلاب و همگرایی مردم و ارکان مدیریت کشور همواره از برگ‎های مباهات و منحصر بفرد این مرز و بوم بوده است.

بازوند اضافه کرد: در مسیر پربار انقلاب اسلامی؛ روزهای اخیر نیز شاهد  نماد حماسه‎ای از جنس رسالت‎های مردمی و حرفه‎ای خانه ملت از یک سو  و آغاز کار وزرای کار آزموده، دانش محور و پویای کابینه دولت دوازدهم به ریاست شخصیت دانشمند و محبوب دکتر حسن روحانی به‎عنوان رئیس جمهور منتخب ملت؛  از سوی دیگر بودیم که هم باید کار حرفه‎ای نمایندگان محترم را تحسین کرد و هم به کارنامه وزرای آگاه و متعهد افتخار کرد و به یکایک آنان تبریک گفته و البته برای دکتر بیطرف به‎عنوان مدیری با تجربه و متعهد در دیگر مسندهای خدمت آرزوی توفیق کرد.

وی بیان کرد: نظام اسلامي حاصل و ثمره خون شهيدان و دستاورد مبارزات خالصانه امت بوده است.

استاندار لرستان گفت: اين نظام اسلام‌مدار، مردم‌سالار، تحول‌خواه و رو به پيشرفت امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت و هماهنگی در مسیر خدمت خالصانه و حل مشکلات مردم است. باشد که به مدد حضرت حق تعالی همه با هم در این مسیر  مقدس قرار بگیریم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.