استاندار لرستان: اجرای ۱۱۲۸ پروژه در لرستان/ ۱۸۰۰ واحد مسکن مهر افتتاح می‌شود

on .

استاندار لرستان با اشاره به اجرای ۱۱۲۸ پروژه در لرستان گفت: طی هفته دولت هزار و ۸۷۶ واحد مسکن مهر در استان افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در گفت و گوی ویژه تلویزیونی با مردم، با اشاره به اینکه از ۲۲ بهمن سال گذشته یکسری پروژه را در استان افتتاح کرده ایم، اظهار داشت: دولت نیز سال گذشته عنایت خاصی به استان داشت و هر ماه وزرا و معاونین وزرا به لرستان سفر می کردند.

وی با بیان اینکه از سال ۹۵ تا کنون تعداد ۱۱۲۸ پروژه را توانسته ایم به اتمام برسانیم، تصریح کرد: برای اتمام این پروژه ها هزار و ۲۱۳ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه تعدادی از این پروژه ها در طول این مدت بهره برداری شده اند که آنها را از لیست پروژه های هفته دولت کنار گذاشته ایم، گفت: در هفته دولت ۹۰۱ پروژه با اعتبار ۸۹۶ میلیارد تومان بهره برداری می شود.

بازوند با بیان اینکه عملیات اجرایی ۶۱ پروژه نیز در هفته دولت آغاز می شود، تصریح کرد: در مجموع ۹۶۲ پروژه با اعتبار هزار میلیارد تومان بهره برداری یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

وی یادآور شد: هزار و ۸۷۶ واحد مسکن مهر در استان افتتاح می شوند.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه ۵۰ پروژه در ازنا، ۵۹ پروژه در الیگودرز، ۱۴۹ پروژه در بروجرد و ۳۷ پروژه در پلدختر بهره برداری می شود، اظهار داشت: در شهرستان دوره چگنی ۶۰ پروژه، در خرم آباد ۲۰۸ پروژه، در دلفان ۵۵ پروژه و در دورود ۱۴۴ پروژه افتتاح می شود.

بازوند ادامه داد: طی هفته دولت ۱۷ پروژه در رومشکان، ۵۳ پروژه در سلسله و ۶۹ پروژه در کوهدشت بهره برداری می شود.

وی تجدید میثاق با شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد و برگزاری نشست خبری با رسانه ها را از برنامه های روز نخست هفته دولت در لرستان برشمرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.