استاندار لرستان: در انتصابات از سیاست وزارت کشور و قانون عدول نمی‌کنیم

on .

استاندار لرستان گفت: در انتصابات از سیاست وزارت کشور و قانون عدول نمی‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در نشست اطلاع رسانی برنامه‌های هفته دولت اظهار کرد: ۱۱۳ هزار بیکار را در سال ۹۲ تحویل گرفتیم و به ازای هر بیکار ۲۵۷ میلیون باید سرمایه گذاری کنیم.

وی تصریح کرد: یکی از سخت‌ترین کارها ایجاد اشتغال است، با حرف و سخنرانی هم درست نمی شود، نیازمند سرمایه‌گذاری است.

بازوند افزود: هفته گذشته با معاون اقتصادی وزیر جلسه‌ای داشتیم که یک سناریویی تعریف شود که ۵ میلیارد دلار سرمایه گذاری در لرستان صورت گیرد و ۴ میلیارد دلار آن از صندوق توسعه ملی است.

استاندار لرستان تصریح کرد: قرار است یک شرکت راه‌اندازی شود و کل سرمایه گذاری دولت در این زمینه ۲۰ درصد است.

وی با تاکید بر اینکه اجرای آزادراه خرم‌آباد به کرمانشاه را در دستور کار داریم و قرار است کریدور مرز بازرگان از خرم‌آباد عبور کند که این امر تحقق می‌بخشد به شعار مقصد گردشگری، افزود: ۳۵۰۰ نفر در پروژه آزاد راه خرم‌آباد- اراک و راه آهن مشغول به کار هستند و ۱۳۰۰ دستگاه ماشین آلات در این پروژه‌ها مشغول به کار هستند.

بازوند با اشاره به انتخاب شهردار و احراز صلاحیتش یادآور شد: مردم مطالبه‌شان از پارلمان‌های محلی عمران است و طایفه‌ای کند و به سمت و سوی دیگر ببرد نمی‌شود.

استاندار لرستان اظهار کرد: در انتصابات ما از وظایف قانونی خودمان کوتاهی نمی‌کنیم و از قانون و سیاست‌های وزارت کشور عدول نمی‌کنیم.

بازوند خاطر نشان کرد: خرم‌آباد باید به سمت کلان شهر شدن برود و برای این کار باید هر سلیقه‌ای که داریم  روی منافع استان مشترک باشیم.

استاندار لرستان در بخشی از سخنان خود گفت:سال ۸۹ طرح تفکیکی منطقه پل شاپوری صادر شده بود تا تبدیل به ساختمان شود، ما جلوی ساخت و ساز را گرفته‌ایم و ۱۷ میلیارد برای احداث پارک شاپوری هزینه کرده‌ایم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.