استاندار لرستان: معادل الگوی مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر، مدیریت جهادی است

on .

استاندار لرستان گفت: معادل الگوی مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر در شرایط امروز همان مدیریت جهادی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در مراسم آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب شهر الشتر، اظهار کرد: اعتبار این پروژه مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال  است .

وی با بیان اینکه این پروژه با حضور تمام توان و تجهیزات پیمانکار در حال فعالیت است، افزود: ظرفیت تصفیه خانه ۷۴۰۰ متر مکعب در روز برای ۵۰ هزار نفر است.

استاندار لرستان تصریح کرد: اشتغال زایی این پروژه به صورت مستقیم به طور متوسط ۷۰ نفر است.

بازوند با اشاره به هفته دولت، اضافه کرد: معادل الگوی مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر در شرایط امروز همان مدیریت جهادی است.

وی خاطرنشان کرد: احیای پروژه‌های راکد و تعطیل شده‌ای مانند این پروژه یک خدمت بزرگ به‌دست فرزندان تلاشگر لرستان در شرکت آبفاست .

استاندار افزود: پروژه‌هایی مانند تصفیه خانه‌ها پروژه‌هایی هستند که علاوه بر رویکرد عمرانی، با سلامت مردم نیز در ارتباط است .

بازوند اظهار کرد: با حساسیت دنبال آغاز و انجام پروژه‌ها هستیم. تمام پروژه‌ها باید دارای زمان‌بندی اجرایی آغاز و انجام باشند .

وی تصریح کرد: ظرفیت " آب" در سلسله یک ظرفیت ویژه است که با پروژه‌هایی مانند مجموعه‌های  پرورش ماهی بر آنیم تا بخشی از این ظرفیت را به فعل در آوریم.

استاندار لرستان اضافه کرد: مدیریت گردشگری در سلسله باید به‌گونه‌ای هدایت شود که با حضور مردم و برای مردم اقتصادی و در آمدزا شود.

بازوند گفت: محور چهار خطه خرم‌آباد - الشتر خوشبختانه اثر خوبی در توسعه سلسله داشته است و مردم بدانند به‌طور ویژه پیگیر موضوع تونل بین الشتر و
بروجرد نیز هستیم .‌

استاندار لرستان با اشاره به انجام پروژه‌های فاضلاب در پنج شهر استان، عنوان کرد: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ‌ بر 170 میلیارد تومان در پنج شهر استان آغاز شده‌اند، پروژه‌هایی که صرفاً عمرانی نیستند بلکه به‌نوعی اجتماعی و زیست‌محیطی‌اند چرا که با سلامت مردم در ارتباط هستند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.