استاندار: 901 طرح هفته دولت در لرستان به بهره برداری می رسد

on .

استاندار لرستان گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت 901 طرح عمرانی ، خدماتی با اعتبار هشت هزار و 640 میلیارد ریال در این استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در آئین بهره برداری از طرح کتابخانه مرکزی دانشگاه لرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید در راستای شتاب به طرح های اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: در این راستا سه طرح در دانشگاه لرستان ایجاد شده که امروز به بهره برداری می رسد.
بازوند بیان کرد: 14 مرکز رشد در دانشگاه لرستان مستقر شده که در حال تجاری سازی محصولات هستند و دانشگاه لرستان امکانات فراوانی در اختیار آنان قرار داده است.
به گفته وی پیشرفت و توسعه استان بدون همکاری دانشگاه با سرعت کم و هزینه بالا مواجه می شود و دانشگاه قادر به افزایش سرعت رشد و کاهش چالش های پیش روی توسعه است.
استاندار لرستان همچنین گفت: نمایشگاه امنیت شبکه آپا جهت کنترل فضای مجازی و پدافند غیر عامل و امنیت شبکه دستگاه های اجرایی در این دانشگاه بهره برداری شده است.
گفتنی است کتابخانه مرکزی دانشگاه لرستان در قالب سه طرح مرکز رشد واحدهای فناور با همکاری پارک علم و فناوری استان، مرکز شتاب دهی آی سی تی و کارآفرینی و مرکز آپا و آزمایشگاه امنیت شبکه امروز به بهره برداری رسید.
وی گفت: در راستای تبدیل دانشگاه لرستان به دانشگاه نسل سوم و مهارت آفرین و اقتصاد دانش بنیان سه طرح مرکز رشد واحدهای فناور با همکاری پارک علم و فناوری استان،مرکز شتاب دهی آی سی تی و کارآفرینی و مرکزآپا و آزمایشگاه امنیت شبکه در استان به بهره برداری رسیده است.
استاندار افزود: در مجموع حدود چهار میلیارد ریال جهت بهره برداری این سه طرح هزینه شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.