وزیر اطلاعات: استقبال دولت از انتقاد سازنده/ دولت با کسی دعوا ندارد

on .

وزیر اطلاعات با تاکید بر این‌که هر چه حکومت‌ها کم هزینه‌تر برای مردم باشند در روز قیامت راحت‌تر می‌توانند پاسخگو باشند، اظهار کرد: برخی‌ها به‌دنبال راه انداختن جنگ روانی بر علیه دولت هستند ولی باید دانست که دولت با کسی دعوا ندارد و از انتقاد سازنده نیز استقبال می‌کند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در حوزه علمیه کمالیه خرم‌آباد ضمن یادآوری این‌که در دولت یازدهم کشور دارای امنیت پایدار بوده است، گفت: این امنیت با تلاش‌های سپاه، نیروهای قضایی، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی تحت رهبری مقام معظم رهبری به دست آمده است.

وی با بیان این‌که دولت یازدهم در شرایط دشواری کار خود را آغاز کرد، افزود: پایین بودن قیمت نفت، مشکلات بیمه، افزایش قیمت‌ها و رکود و نبود امکان جابجایی پول ازجمله مشکلات دولت یازدهم بود.

علوی ادامه داد: لازمه خدمت‌گزاری بیشتر دولت وحدت، برادری و دست به دست هم دادن است، زیرا نبود همکاری باعث متضرر شدن مردم و جامعه می‌شود.

وزیر اطلاعات با تاکید به این‌که هر چه حکومت‌ها کم هزینه‌تر برای مردم باشند در روز قیامت راحت‌تر می‌توانند پاسخگو باشند، تصریح کرد: برخی‌ها به‌دنبال راه انداختن جنگ روانی بر علیه دولت هستند ولی باید دانست که دولت با کسی دعوا ندارد و از انتقاد سازنده نیز استقبال می‌کند.

علوی با بیان این‌که اگر با یکدیگر اتحاد نداشته باشیم به سمت نابودی می‌رویم، تصریح کرد: خداوند می‌فرماید ما به هیچ ملتی از راه دعوا عزت نمی‌دهیم؛ خداوند به کسانی‌که با یکدیگر دعوا داشته باشند عزت نمی‌دهد؛ باید ماهم در این زمینه به رهنمودهای خداوند عمل کنیم و به جای این‌که به جان هم بیافتیم و احساس خصومت کنیم، احساس برادری کنیم.

وی انتقاد را با تخریب و حرمت‌شکنی متفاوت دانست و بیان کرد: ما صاحب این امکانات نیستیم و این امکانات باید برای مصالح مردم استفاده شوند.

علوی اضافه کرد: ما نیز از همان امکانات دولت‌های گذشته استفاده می‌کنیم و دفاتر و ماشین‌های ما در این دولت، همان دفاتر و ماشین‌های دولت‌های گذشته است.

وزیر اطلاعات در پایان خاطرنشان کرد: دولت یازدهم قدم‌های خوبی را برداشت و امیدوار هستیم که دولت دوازدهم نیز قدم‌های جدی‌تری را بردارد و شاهد تحقق شعار سال یعنی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باشیم.کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.