استاندار لرستان: «امنیت» بستر توسعه را فراهم می‌کند

on .

استاندار لرستان گفت: «امنیت» بستر توسعه را فراهم می‌کند و اگر امنیت وجود داشته باشد توسعه و پیشرفت نیز ایجاد می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، هوشنگ بازوند در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به تاکید وزیر کشور در رابطه با مبارزه با قاچاق کالا گفت: خوشبختانه در این زمینه توفیقات خوبی را در استان توسط نیروی انتظامی و ضابطین نیروی انتظامی داشته ایم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت: در این حوزه هم نیروی انتظامی استان عملکرد قابل قبولی داشته است.

استاندار لرستان با اشاره به هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، گفت: باید الگوی مدیریتی این دو شهید را در دستور کار خود قرار دهیم؛ هفته دولت یادآور فضائل بزرگ انسانی و الهی شهیدان رجایی و باهنر است که باید مسئولین از منش و روش این دو شهید درس بگیرند.

بازوند با بیان اینکه سردار قنبری افسری مقتدر و آگاه به ظرفیت های توسعه استان بود، تصریح کرد: ایشان با مردم ارتباط خوبی داشت و فردی مردمی بود.

وی یادآور شد: خروجی این فعالیت ها و اقدامات فرمانده انتظامی لرستان، جذب سرمایه گذار در استان بوده است.

استاندار لرستان افزود: برقراری امنیت در استان به گونه ای بوده است که امروز در دور ترین نقطه استان در شهرستان الیگودرز در حوزه پرورش ماهی و ظرفیت های آبزیان شرکت های فرانسوی در حال سرمایه گذاری هستند.

بازوند به نقش نیروی انتظامی برای ایجاد همکاری بین دولت و حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: اگر امنیت وجود داشته باشد توسعه و پیشرفت نیز ایجاد می شود؛ امنیت بستر توسعه را فراهم می کند.

وی افزود: با ایجاد امنیت زمینه سرمایه گذاری در استان فراهم می شود و رشد ۲۵ درصدی امنیت در استان ماحصل اقدامات شورای تامین و نیرو ی انتظامی است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.