معاون استاندارلرستان: برخی از منتقدین دولت در استان بدهکار بانکی هستند

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان گفت: بسیاری از نقد های مطرح شده در فضای مجازی توسط افرادی مطرح می شود که ورشکسته حوزه اقتصاد و بدهکار بانکی هستند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهرداد غضنفری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان با بیان اینکه عملکرد نمایندگان دولت تدبیر و امید منجر به اقبال عمومی مردم نسبت به دوره های گذشته شده است افزود: در هیچ دوره ای از تاریخ لرستان مشاهده نشده که بانک ها رقمی بالغ بر 40هزار میلیارد ریال به واحدهای اقتصادی کمک کرده باشند.
غضنفری ادامه داد: عملکرد ستاد تسهیل در استان گویای همه واقعیت ها و خدمات دولت در استان است تا آنجا که می توان گفت این ستاد توانسته است مشکلات بانکها و واحدهای تولیدی را به زیر 2درصد برساند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان با بیان اینکه مجموعه نمایندگان دولت در استان همواره آماده شنیدن انتقادات سازنده می باشند گفت: رشد استان در نقد سازنده و کارشناسانه محقق می شود اما اگر انتقادات رنگ و بوی غرض ورزی و کینه توزی به خود گیرد، نمی توان شاهد پیشرفت استان در زمینه های مختلف بود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.