استاندار لرستان: تمام توانم را دراختیار لرستان قرارمی‌دهم/آماده تعامل با همه هستیم

on .

استاندار لرستان با تأکید بر اینکه تمام توان و تجربه‌ام را در اختیار استان قرار می‌دهم، گفت: آماده تعامل، همکاری، شنیدن حرف‌ها و پیشنهادها و راهکارهای همه هستیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، موسی خادمی در مراسم تودیع و معارفه استاندار لرستان با اشاره به اینکه تشکر می کنم از وزیر کشور و آقای روحانی و اعضای هیئت دولت که اعتماد کردند و من را به عنوان استاندار استان بزرگ لرستان انتخاب کردند، اظهار داشت: من لرم اما از این به بعد لرِ لرستان هستم.

وی با بیان اینکه تمام توان و تجربه ام و هرچه که دارم را در اختیار استان قرار می دهم و مطمئنم با کمک شما کارهای خوب بازوند استاندار سابق لرستان را ادامه خواهیم داد، تصریح کرد: این استان را از جایگاهی که الان حق اش نیست به جایگاه بالاتر خواهیم رساند.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه آماده تعامل، همکاری، شنیدن حرف ها و پیشنهادها و راهکارهای همه هستیم، افزود: درِ اتاق من به روی پیشنهادات و راهکارها باز است.

خادمی با اشاره به اینکه در این راه نیازمند به همکاری امام جمعه خرم آباد و نماینده ولی فقیه لرستان که ذکر خیر شان را شنیده ام و نمایندگان استان هستیم، گفت: عدم استفاده از ظرفیت هایی مثل نمایندگان و امام جمعه ها و نخبگان فکری کفران نعمت است؛ باید از وجود آنها برای بهبود وضعیت رفاهی و اشتغال مردم و توسعه استان استفاده کنیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.