استاندار لرستان: هدف دولت ایجاد رفاه برای مردم است

on .

استاندار لرستان با بیان اینکه اشتغال مهم ترین دغدغه استان است، گفت: هدف دولت ایجاد رفاه برای مردم است لذا دستگاه های اجرایی لرستان باید در این زمینه تلاش بیشتری کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات استانداری لرستان افزود: برای تسهیل در اشتغالزایی باید سرمایه گذاری تقویت شود.
وی فلسفه وجودی ادارات صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک ها را رفع مشکلات سرمایه گذاری دانست و اظهار کرد: تلاش می کنیم واحدهای تولیدی دچار مشکل را به چرخه اقتصاد و صنعت بازگردانیم هرچند که باید پذیرفت برخی واحدها مشکلات جدی دارند.
استاندار لرستان با تاکید بر لزوم وجود مدیریت قوی در کارخانه ها گفت: فعالیت برخی واحدهای تولیدی به لحاظ بازار غیرقابل توجیه است لذا عقلایی نیست به هر طریق ممکن واحدهایی که توجیهی ندارند را نگه داریم.
وی افزود: نباید توقعات مردم را بالا ببریم و پس از آن هرکاری را به هر قیمتی انجام دهیم؛ کاری را انجام خواهیم داد که عقلایی باشد نه اینکه عده ای آن را پسند کنند.
خادمی با تاکید بر لزوم بهره وری در اقتصاد اظهار کرد: منابع مالی کشور محدود است لذا نباید آنها را هدر دهیم بلکه باید نقطه بهینه را پیدا و طبقات بیرونی را براساس این موضوع تنظیم کنیم.
وی با بیان اینکه هیچ یک از واحدهای تولیدی بدون کار کارشناسی تامین مالی نمی شوند، افزود: هیچ مدیری نباید از تلاش و توسعه استان کوتاهی کند و نگاه ما باید سیستمی و فراتر از بخش مدیریتی باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.