استاندار لرستان: کلیه واحدها باید به مدار تولید بپیوندند

on .

استاندار لرستان گفت: کلیه واحدها باید به مدار تولید بپیوندند. 

 
به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر موسی خادمی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: ملت، حاکم نمی‌خواهد بلکه دولت وظیفه دارد رفاه حال مردم را تسهیل ببخشد. 

 
وی با بیان اینکه فلسفه وجود ما رفع مشکلات است، افزود: همچنین وظیفه داریم در راستای رفع مشکلات پیش روی اشتغال تمام سعی خود را به کار بندیم. 

 
خادمی ادامه داد: همگی باید تمام تلاش خود را در راستای به مدار تولید پیوستن واحدها انجام دهیم چراکه مدیر دولتی نمی‌‌تواند به جای صاحب واحد نشسته و آن را مدیریت کند. 

 
استاندار لرستان با بیان اینکه برخی از واحدها مشکل جدی دارند، گفت: بعضی از آنها نیز به لحاظ بازار فروش دارای مشکلاتی هستند که حتماً لازم نیست با هر قیمتی این واحدها را سرپا نگه داریم. 

 
وی با بیان اینکه نباید توقع واحدها را بالا برد و انتظار داشته باشند به هر قیمتی می‌توانیم واحد آنها را فعال نگه داریم، تصریح کرد: در این راستا می‌خواهیم کار عقلایی انجام دهیم و فلسفه وجودی ما نیز همین است. 

 
خادمی خاطرنشان کرد: به منابع اعتقاد داریم و باید خوب از آنها استفاده کرد چراکه محدود هستند و سیستم بانکی نیز دچار مشکلاتی است. 

 
استاندار لرستان با بیان اینکه واحدی که مشکل داشته و بازار ندارد و تکنولوژی آن فرسوده است را نمی‌توان با زور نگه داشت، گفت: در جلسات ستاد تسهیل نباید نگاه بخشی به موضوعات داشت و اینجا کسی تنها متولی بخش خود نیست بلکه نماینده استان بوده و در راستای رفع مشکلات آن باید کوشید. 

 
وی ادامه داد: در این جلسات بین مدیر بانک و صاحب صنعت فرقی وجود ندارد و همگی به یک اندازه باید نگران واحد تولیدی و کارگران آن باشند. اگر واحدی دچار مشکل شده و اقتصادی عمل نکند شیشه بانک‌ها نیز سالم نخواهند ماند. 

 
خادمی اضافه کرد: همه باید به دنبال حل موضوعات باشند و اگر به این نگاه برسیم و این حس بین ما به وجود آید بخش بزرگی از مشکلات حل خواهد شد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.