استاندار لرستان: ایجاد امکانات ورزشی برای جوانان در اولویت قرار دارد

on .

استاندار لرستان گفت: جوانان فرصت های بزرگی برای جامعه هستند که ایجاد امکانات و تسهیلات ورزشی برای آنها باید با اولویت مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی در آئین افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهید مدافع حرم  رضا رستمی مقدم اظهار کرد: وجود جوانان بعنوان یک فرصت بزرگ باید بدرستی هدایت شود چرا که در غیر اینصورت همین فرصت قابلیت تبدیل شدن به یک تهدید را خواهد داشت.

وی با تاکید بر ایجاد امکانات ورزشی بخصوص در مناطق محروم گفت:به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، پرداختن به نقاط حاشیه ای شهر و ایجاد فضاهای فرهنگی و آموزشی برای جوانان باید بدرستی مدیریت شود.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه مردم در این مناطق از امکانات لازم برخوردار نیستند گفت: برای رفع این مشکل باید امکاناتی که معطل مانده است به اجرا درآید و در عین حال امکانات و تسهیلات لازم در این مناطق فراهم شود تا بتوان زمینه های رفاه در این مناطق حاشیه ای و محروم را فراهم کرد.

دکترخادمی با تاکید بر اینکه شهرداری و شورای شهر برنامه هایی باید برای مناطق محروم شهر داشته باشند افزود: مبارز با آسیب های اجتماعی همپا و همسو با برنامه های اقتصاد مقاومتی قرار دارد که باید مورد توجه قرار گیرد

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.