دودکش‌ها و چراغ‌های سیمان دورود نباید خاموش شود

on .

استاندار لرستان گفت: نباید اجازه دهیم دودکش‌ها و چراغ‌های کارخانه سیمان دورود خاموش شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی در حاشیه بازدید از برخی پروژه‌های شهرستان دورود اظهار کرد: در نخستین سفر شهرستانی به همراه نماینده مردم، امام جمعه دورود و برخی دیگر از مسئولان، تعدادی از پروژه‌های این شهرستان در بخش‌های عمرانی، صنعتی و ورزشی را بازدید کردیم و خوشبختانه کارهای خوبی در حال انجام است.

وی ادامه داد: یک مجموعه راه روستایی به نمایندگی از تعدادی پروژه دیگر را امروز افتتاح کردیم.

دکترخادمی تاکید کرد: کارخانه سیمان دورود نماد صنعت استان و یکی از یادگارهای خوب صنعتی در این شهرستان است و نباید اجازه دهیم دودکش‌ها و چراغ‌های این کارخانه خاموش شود.

استاندار لرستان تصریح کرد: این کارخانه باید نوسازی و بازسازی شود و بازدیدی از محل طرح احداث فاز جدید داشتیم که جزو برنامه‌های اولویت‌دار ماست و جایگزینی و بازسازی آن را انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به پروژه کمربندی دورود بیان کرد: این پروژه از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است که خیلی خوب در حال اجراست اما باید سرعتش بیشتر شود و در آینده نزدیک به بهره‌برداری برسد و اگر برای برخی افراد یا کشاورزان مشکل به‌وجود آمده باید تلاش کنیم، رفع شود.

دکترخادمی گفت: امروز دو پروژه ورزشی؛ مجموعه پرورش اسب و استخر با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در دورود افتتاح کردیم که جنس پروژه‌ها خوب است.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.