استاندار لرستان گفت: هفته آینده برنامه‌های اصلی خود را در حوزه‌های مختلف استان به‌صورت رسمی اعلام می‌کنم

on .

استاندار لرستان گفت: هفته آینده برنامه‌های اصلی خود را در حوزه‌های مختلف استان به‌صورت رسمی اعلام می‌کنم.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی در جمع مردم شهرستان دورود با اشاره به اینکه شهرستان دورود به لحاظ صنعت دارای ظرفیت های فراوانی است و در حوزه منابع آب و اراضی کشاورزی و مزیت های کشاورزی دارای پتانسیل های خوبی است، اظهار داشت: دورود به لحاظ گردشگری به عنوان پایتخت طبیعت ایران مطرح است که ظرفیت خوبی برای سرمایه گذرای است.
وی با بیان اینکه شهرستان دورود سابقه صنعتی و استعدادهای کشاورزی و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد، تصریح کرد: خدمات زیادی پس از انقلاب در این شهرستان صورت گرفته که البته کارهای مانده زیادی هم وجود دارد که باید انجام شود.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه منابع دولتی محدود است اما ما برخی از مشکلات این شهرستان را در اولویت قرار داده و برای رفع آنها تلاش خواهیم کرد، افزود: البته انجام این اقدامات نیازمند وحدت و انسجام در شهرستان و بین مدیران است.

دکتر خادمی با اشاره به اینکه طی هفته آینده برنامه های اصلی خود را در حوزه های مختلف استان به صورت رسمی اعلام خواهم کرد، گفت: اجرای پروژه فاز ۴ سیمان دورود یکی از اولویت های ما در شهرستان خواهد بود.

وی با بیان اینکه کارخانه سیمان نماد صنعتی استان است که مشکلات بانکی و سرمایه گذاری این پروژه را در سفر به تهران و جلسه با وزیر کار پیگیری خواهیم کرد، تصریح کرد: جاده کمربندی دورود که ۱۲ کیلومتر است نیز دارای ۹۷ درصد پیشرفت است؛ مشکل تملک بخشی از اراضی و زمین های این کمربندی وجود دارد که برای رفع این مشکل نیز اقدام می شود.

استاندار لرستان همچنین به احداث بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در دورود اشاره کرد و گفت: به زودی این بیمارستان کلنگ زنی می شود.

دکترخادمی در رابطه با تصفیه خانه دورود نیز گفت: این پروژه نیازمند اعتبار است که پیگیری های لازم برای تخصیص اعتبارات اش انجام می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.