معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان: بعضی از پرداختی‌ها ثبت نشده‌ و باید پیگیری شوند

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: تاکنون ۵۰ درصد مصوبات ستاد تسهیل به صورت قطعی اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهندس مهرداد غضنفری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه تاکنون ۱۲۶ جلسه این ستاد با ۴۶۰ مصوبه در برگزار شده است، افزود: از این تعداد مصوبه ۱۸۷ مورد در دست اقدام بوده و فرجه‌شان هنوز به اتمام نرسیده است.

وی ادامه داد: ۴۱ درصد از این مصوبات نیز اجرا نشده که معادل ۹ درصد کل مصوبات است و بخش عمده آن به واحد تولیدی و متقاضی بر می‌گردد.

غضنفری یادآور شد: در این مدت ۲۳۲ مصوبه اجرا شده قطعی معادل ۵۰ درصد کل مصوبات داشته‌ایم که نورم قابل قبولی دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان خاطرنشان کرد: وزیر درخصوص کارایی ستاد تسهیل استان‌ها گزارشاتی را به رئیس‌جمهور می‌دهد که خوش‌بختانه جایگاه خوبی در این راستا داریم.

وی تصریح کرد: بخشی از این گزارش به طرح‌های موثری که توسط ستاد تسهیل مشکلاتشان حل شده، بر می‌گردد و علی‌رغم اینکه موانع و مشکلات بسیاری از واحدها را حل کرده‌ایم اما انعکاس خوبی از آنها صورت نگرفته که باید تلاش کنیم این گزارش‌ها به خوبی منتشر شوند.

غضنفری به رتبه خوب لرستان در پرداختی‌ها بین استان‌های دیگر اشاره کرد و گفت: بعضی از پرداختی‌ها به دلیل محدودیت‌های حد نصابی که در استان وجود دارد ثبت نشده‌ که باید پیگیری شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان با اشاره به پرداخت‌های مستقیم یادآور شد: باید نماینده‌ای برای پیگیری این پرداخت‌ها درنظر گرفته شود تا به سرانجام برسند و دبیرخانه ستاد نیز نامه‌ای در این خصوص تنظیم کرده و به بانک‌ها بفرستد تا پالایشی در معرفی شده‌هایی که به سرانجام نمی‌رسند انجام بگیرد که در آمارها، تکراری صورت نگیرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.