استاندار لرستان: 47 میلیارد از اعتبار بحران توزیع شده است

on .

استاندار لرستان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی از منابع شناور ملی اعتبارات بیشتری جذب کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان دکتر سید موسی خادمی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به مطالب مطرح شده اظهار داشت: یکی از موارد مهم دستور کار این جلسه به طور متداول دستگاه ها استانی ارائه گزارش خود از جذب منابع ملی بود که قرار شد  در قالب منظم تری در جلسات آینده ارائه دهند.

وی در ادامه افزود: یکی از سیاست های اصلی ما این است که مدیران بتوانند از منابع شناور ملی اعتبارات بیشتری برای استان جذب کنند و امروز نیز مورد تایید قرار گرفت.

دکتر خادمی با اشاره به طرح هایی که در کمیته های فرعی این شورا مطرح شده بود تصریح کرد: تعدادی طرح که در کمیته های فرعی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته بود مطرح شد همچنین در رابطه با واگذاری زمین برخی از طرح های عمرانی و اقتصادی تصمیماتی اخذ گردید.

استاندار لرستان گفت: دو ردیف اعتباری مورد بررسی قرار گرفت که یکی مربوط به اعتبارات ماده 12 و در رابطه با مدیریت بحران بوده که بین شهرستانها اعتبار آن توزیع گردیده است.

وی میزان اعتبار بحران را حدود 47 میلیارد تومان عنوان کرد که تا کنون توزیع شده است و بیان داشت: دیگر اعتبارات مربوط به جرائم راهنمایی و رانندگی است که 70 درصد آن به حوزه شهرداریها و 30 درصد به دهیاریها داده می شود.

دکتر خادمی تاکید کرد: اعتبارات هر چه سریعتر به دستگاه های یاد شده تخصیص یابند

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.