معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان خبر داد: معرفی 498 طرح اقتصادی در استان جهت پرداخت تسهیلات به بانک

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از پرداخت 217 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان مهرداد غضنفری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: در یکصد و سی‌امین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تعدادی طرح از صنعت و معدن و جهاد کشاورزی تصویب شد.

وی ادامه داد: این طرح‌ها در راستای رونق تولید به مبلغ بالغ بر 8 میلیارد تومان تصویب شده است.

غضنفری یادآور شد: تاکنون در معرفی واحدهای تولیدی نیازمند تسهیلات، با 498 طرح و 712 میلیارد تومان رتبه سوم را در کشور داریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان افزود: تاکنون با پرداخت 217 میلیارد تومان در بحث تسهیلات به واحدهای تولیدی رتبه دوم را در بین استان‌ها به خود اختصاص داده‌ایم.

وی اضافه کرد: البته پرداخت‌هایی هم به صورت مستقیم توسط بانک‌ها انجام شده که مصوب شد نمایندگانی را در شعبه‌های مرکزی مستقر کنند و تا هفته آینده گزارش دقیق پرداختی‌ها را در سیستم ثبت و به کارگروه ارائه دهند تا بدانیم جایگاه استان چگونه است و بتوانیم در عرصه‌های رقابتی بین استان‌ها سهم لرستان را به تناسب استعداد و شایستگی استان کسب کنیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.