کمک بیش از ۱۸ میلیارد تومانی لرستان به زلزله‌زدگان کرمانشاه

on .

استاندار لرستان از کمک بیش از ۱۸ میلیارد تومانی این استان به زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی اظهار داشت: لرستان در بحث کمک به زلزله زدگان کرمانشاه جزء اولین استان ها بودیم و به عنوان استان معین در این زمینه وارد عمل شدیم.

وی با اشاره به ارائه خدمات به زلزله زدگان کرمانشاه در حوزه های مختلف عنوان کرد: در این رابطه در همان ساعات اولیه اکیپ های امداد و نجات، علوم پزشکی و سایر دستگاهها در این حوزه وارد مناطق زلزله زده شدند و برای اسکان و تامین نیازهای زلزله زدگان نیز حدود ۳۸۶ کامیون اجناس مورد نیاز زلزله زدگان از لرستان وارد کرمانشاه شده است.

استاندار لرستان با بیان اینکه ارزش ریالی این کمک ها به زلزله زدگان کرمانشاه ۱۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است ادامه داد: همچنان این کمک ها ادامه دارد.

خادمی با اشاره به کمک واحد تولیدی «همارشتن» الیگودرز به زلزله زدگان کرمانشاه افزود: یکی از نیازهای اساسی برای مناطق زلزله زده کرمانشاه وجود سرویس های بهداشتی و حمام سیار بود که خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته از سوی این واحد اقتصادی در استان این نیاز تامین شد.

وی بیان داشت: اقدامات اینگونه واحدهای تولیدی در لرستان بسیار مطلوب بوده چرا که علاوه بر ایجاد اشتغال در استان که کار بزرگی بوده، در این گونه فعالیت ها نیز وارد می شوند و به خوبی جایگاه استان را نشان می دهند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.