استاندار لرستان مردم استان را به تظاهرات ضد آمریکایی-صهیونیستی و حمایت از فلسطین فرا خواند

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در پیامی ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در انتقال سفارت‌خانه از تل‌آویو به بیت‌المقدس و خواندن آن به پایتخت رژیم صهیونیست، مردم را به تظاهرات علیه این اقدام فراخواند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یکی از محورهای اساسی و مداوم پیام‌های امام خمینی مربوط به قدس و فلسطین و نیز غده سرطانی اسرائیل است. امام، مسئله‌ فلسطین را نه تنها مسئله مسلمانان بلکه مسئله تمام آزادی‌خواهان و مستضعفان جهان می‌داند.

اقدام رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت‌خانه خود به بیت‌المقدس اشغالی و اعلام آن به عنوان پایتخت رژیم غاصب و اشغالگر قدس نقص آشکار قطعنامه‌های بین‌المللی است.

شهر قدس که مسجدالاقصی نخستین قبله مسلمانان را در خویش جای داده هنوز قداست خود را دارد و تسخیر آن، ورود دشمن به ارزش‌های اسلامی و بی‌احترامی به مقدسات الهی است.

تصمیم به دور از اندیشه رئیس‌جمهور آمریکا نه تنها به صلح و ثبات منطقه کمکی نمی‌کند بلکه باعث تحریک مسلمانان و شعله‌ور شدن انتفاضه‌ای دیگر می‌شود.

اینجانب در کنار مردم استان لرستان ضمن اعلام مجدد همبستگی و انسجام کامل با فلسطین و تمامی مسلمانان جهان، بار دیگر وظیفه تک‌تک ملت‌ها و امم مسلمان را و نیز جامعه بین‌المللی در پایان دادن به اشغال قدس شریف و کمک به مردم فلسطین برای رسیدن به حق مسلم خود مورد تاکید قرار داده و ضمن محکوم نمودن این تندروی‌ها، از همه اقشار، گروه‌ها و مردم شریف و متدین لرستان خواستارم فردا جمعه در تظاهرات ضد آمریکایی،صهیونیستی شرکت کنند و با حمایت از فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف یکپارچه شعار "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر صهیونیست" سر دهند.

سیدموسی خادمی
استاندار لرستان

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.