استاندار لرستان: با نگاه سیستمی در مسیر توسعه نظام گام برداریم

on .

استاندار لرستان گفت: با نگاه سیستمی در مسیر توسعه نظام گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان سید موسی خادمی در همایش فصلی ائمه جمعه استان با بیان اینکه همه عناصر نظام برای یک هدف مشخص تلاش و فعالیت می کنیم اظهار داشت: هر یک از ما بعنوان جزیی از یک سیستم با تعامل و همکاری برای پایداری و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت می نماییم.

وی همکاری و همدلی میان عناصر نظام را ضروری دانست و افزود: این تعامل و همکاری باعث ایجاد رضایت میان مردم خواهد شد و این رضایتمندی پشتوانه‌ای محکم و پایدار برای نظام است.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه تضعیف یکدیگر به عدم توسعه نظام منجر خواهد شد و تعامل در نگاه سیستمی را وظیفه همه مسئولین دانست و گفت: نظام‌های اجتماعی و انسانی پیچیده ترین سیستم‌اند چرا که با مغز و تفکر انسان سرو کار دارد بنابراین سلیقه‌ای عمل کردن باعث ایجاد انحراف از اهداف نظام می شود.

وی در ادامه گفت: فرهنگ بخش بزرگ و مهم هر جامعه است که متولی قسمتی از آن دولت بوده اما بخش بیشتر آن مربوط به خارج از دولت و متولیان فرهنگی است.

خادمی در پایان با اشاره به اینکه اگر ضعفی وجود داشته باشد مربوط به کل سیستم است خاطر نشان کرد: همه ما باید با نگاه سیستمی و تقویت آن در مسیر توسعه نظام گام برداریم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.