استاندار لرستان: وظیفه حفظ آثار دفاع مقدس بر عهده آحاد مردم است

on .

استاندار لرستان از پیشرفت 60 درصدی ساختمان فرهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اظهار داشت: وظیفه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به عهده آحاد مردم و البته بیشتر وظیفه دولت و نظام است.

وی با اشاره به احداث ساختمان فرهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استان بیان داشت: این مرکز فرهنگی نزدیک به 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و هدف ما سرعت بخشیدن به احداث آن است.

استاندار لرستان با بیان اینکه استان نقش برجسته‌ای در دفاع مقدس داشته و ضرورت دارد این پروژه به نتیجه برسد، خاطر نشان کرد: باید فضایی ایجاد کنیم که از استان‌های هم سطح در این امر مهم عقب نمانیم.

وی در ادامه افزود: ما باید در کنار احداث این مرکز فرهنگی به مسائل نرم‌افزاری مانند اسناد جنگ، مصاحبه‌های شفاهی و تهیه دانش‌نامه دفاع مقدس توجه بیشتری داشته باشیم بنابراین در این جلسه هر دستگاهی متناسب با شرایط و امکانات خود وظایفی را انجام می‌دهد.

دکتر خادمی تصریح کرد: اعتبار این پروژه را باید از طریق ملی پیگیری نماییم البته امسال منابع استانی توزیع شده و در سال آینده اعتبار مناسبی در نظر خواهیم گرفت تا بتوانیم هر چه سریع‌تر آن را به نتیجه برسانیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.