استاندار لرستان: توریسم ترکیبی در استان ایجاد شود

on .

استاندار لرستان گفت: توریسم ترکیبی در استان ایجاد شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در جلسه توسعه بیمارستان شفا با بیان اینکه مدیر این بیمارستان کارآفرین برتر است، اظهار کرد: ایجاد مجموعه درمانی بخاطر رفع نیازهای مردم کاری مهم، اثرگذار و لازم است و در اهمیت سلامت هیچ بحثی وجود ندارد.

وی ادامه داد: مدیر بیمارستان شفا خرم‌آباد بدون اتکا به منابع بانکی و دولتی و تنها با خلاقیت خود این بیمارستان را راه‎اندازی کرده و قابل احترام است.

استاندار لرستان اضافه کرد: در برخی حوزه‌ها برای ایجاد یک شغل بین 200 تا 300 میلیارد تومان باید هزینه شود و این درحالیست که طرح توسعه بیمارستان شفا با 100 میلیارد تومان بین 300 تا 500 فرصت شغلی ایجاد کرده است.

خادمی بزرگترین معضل استان را بیکاری عنوان کرد و با بیان اینکه این موضوع نیز در دنیا وجود دارد، تصریح کرد: 80 درصد اشتغال ایجاد شده در دنیا مربوط  به بخش خدمات است و باید در راستای ایجاد اشتغال به بازار حوزه خدمات توجه ویژه شود.

وی با بیان اینکه بازار حوزه خدمات تضمین شده است، گفت: جامعه باید تسهیل‌گری کند تا بخشی از درآمد بیمارستان به سمت اشتغال سوق داده شود.

نماینده عالی دولت در استان با تاکید براینکه در راستای ایجاد اشتغال باید خیلی تسهیل‌گری کنیم، بیان کرد: همچنین در قبال توسعه استان باید مسئولیت‌پذیر باشیم، هم‌اکنون شرایط تسهیلات در استان خوب است و باید بتوانیم از توریسم درمانی سهم بگیریم.

خادمی بر ایجاد توریسم ترکیبی در لرستان تاکید کرد و با اشاره به اینکه این موضوع بسیار اقتصادی و به نفع استان است، خاطر نشان کرد: ایجاد توریسم ترکیبی می‌تواند یکی از سیاست‌های استان باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.