استاندار لرستان: امروز حضور خودجوش مردم استان درخیابان ها همه‌چیز را تمام کرد

on .

مردم شهرستان‌های استان لرستان در روز پایانی فتنه کور، با حضور در خیابان‌ها، همه چیز را تمام کرده و بساط فتنه‌گران را برچیدند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان ، راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر،  امروز چهارشنبه ۱۳ دی رأس ساعت ۱۰ صبح به‌صورت هم‌زمان در مراکز شهرستان‌های لرستان و سراسر کشور برگزار شد.

سید موسی خادمی استاندار لرستان در این راهپیمایی در سخنانی با تأکید بر اینکه اغتشاش‌گران باید بدانند که مردم جلوی آن‌ها می‌ایستند اظهار داشت: مردم به اغتشاش‌گران اجازه نمی‌دهند به اموال عمومی و جان مردم تجاوز شود و امروز با حضور خودجوش خود حماسه ای دیگر آفریدند. مردم ایران هر جا که احساس خطر کردند، باجان و دل وارد صحنه می‌شوند و از نظام و کشور خود که حاصل خون هزاران شهید است، دفاع می‌کنند.

وی ادامه داد: امروز هیچ شهر و روستایی از برکت شهدا بی‌بهره نیست، پیام شهدا برای ما این است که ما با خون و جان خود این انقلاب را تثبیت کردیم، در واقع شهدا کاری حسینی کردند و وظیفه امروز ما این است که حرکت زینبی داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با همه قدرت و مردم با همه توان خود در مقابل اغتشاش‌گر می‌ایستند گفت: اغتشاش‌گر باکسی که اعتراض دارد متفاوت است. استاندار لرستان تأکید کرد: در حال حاضر امنیت در استان لرستان به‌صورت کامل برقرار است و هیچ مشکلی در استان نداریم.

تجمع‌کنندگان در ابتدای مراسم راهپیمایی ضمن به رسمیت شناختن حق مطالبه‌گری مردم بر اساس قانون، خواستار برخورد جدی مسئولان امنیتی و انتظامی با آشوب‌طلبان شدند.
گفتنی است این راهپیمایی در خرم‌آباد از مصلای الغدیر به سمت خیابان انقلاب و میدان ۲۲ بهمن برگزار شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.