استاندار لرستان: وجود مشکلات و کمبودها بر همه روشن است/ ضرورت تدبیر و مدیریت

on .

استاندار لرستان تأکید کرد: وجود مشکلات، نارسایی‌ها و کمبودها بر همه ما روشن است و باید در این رابطه مدیریت و تدبیر کنیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سخنانی اظهار داشت: به افراد آشوب گر اجازه داده نمی‌شود از حق طبیعی مردم سوءاستفاده کنند.

وی در رابطه با وقایع اخیر در کشور و به‌تبع استان اظهار داشت: مردم لرستان با راهپیمایی شکوهمند خود به روش‌های غیر مدنی به کار گرفته در تجمعات و اعتراضات مانند تخریب اموال عمومی، ایجاد جو بد و به خطر انداختن جان مردم نه گفتند.

استاندار لرستان بابیان اینکه وجود مشکلات، نارسایی‌ها و کمبودها بر همه ما روشن است ادامه داد: فلسفه وجودی طبقه دولت و نظام رفع این موارد است و باید خیلی بیشتر و بهتر از وضع موجود مدیریت و تدبیر کنیم.

خادمی  تصریح کرد: حق مردم نیز درخواست برای حل مشکلات و نمایش نارضایتی خود به روش‌های قانونی و مدنی برقرار است، ولی بنا نیست با افراد آشوبگر اجازه داد که از انجام حق طبیعی مردم استفاده غیرقانونی کرده و امنیت آن‌ها را به خطر اندازد و بخواهند اعتراض‌ها و تجمعات مدنی مردم را به روش‌های غیر مدنی و اعتراض تبدیل کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.