استاندار لرستان: 100 پروژه کلیدی لرستان تعیین تکلیف می‌شوند

on .

استاندار لرستان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از تمام ظرفیت خود برای تعیین تکلیف 100 پروژه کلیدی این استان استفاده خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی بیان کرد: تخصیص‌های استان عمدتاً از نوع اسناد خزانه بوده که به دلیل عدم آشنایی روند جذب آن‌ها کند است.

وی ادامه داد: اگر دستگاهی نتواند اقدامات لازم را برای جذب اسناد خزانه را در یک پروژه خاص انجام دهند سریعاً این اعتبار برای سایر پروژه‌ها در همان حوزه اختصاص خواهد یافت.

استاندار لرستان عنوان کرد: در حوزه برنامه‌ریزی برای آینده دو هدف در دستور کار گرفته که تأکید اصلی بر تعیین تکلیف پروژه‌های کلیدی استان است که حتی عمر برخی از آنها به بیش از یک دهه نیز می‌رسد که به دنبال تعیین تکلیفشان هستیم.

خادمی اظهار داشت: در همین راستا 100 پروژه کلیدی در سطح استان شناسایی‌شده و به صورت جدی به دنبال تکمیل آن‌ها هستیم و از همه ظرفیت‌های استان برای پیگیری و به نتیجه رسیدن این طرح‌ها استفاده خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در صورت تعیین تکلیف این پروژه‌ها که شامل آزادراه، طرح‌های، آبرسانی، سدسازی، بهداشتی و درمانی، صنعتی و کشاورزی بزرگ بوده شاخص‌های استان تغییر جدی تجربه خواهند کرد.

خادمی افزود: برای همه دستگاه‌ها شاخص‌هایی تعریف خواهیم کرد که باید تا سال 1400 شاهد تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده باشیم.

استاندار لرستان در ادامه با اشاره به تغییر مدیران استان، عنوان کرد: ممکن است بر اساس ضرورت تغییریاتی ایجاد شود و این اقدام را نفی نکرده و اقدامی طبیعی است.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.