استاندار لرستان: خدمات نظام در دهه فجر باید بازگو شود

on .

سید موسی خادمی استاندار لرستان گقت: مدیران دستگاههای اجرایی وظیفه دارند تا خدمات نظام جمهوری اسلامی را در ایام دهه مبارک فجر برای مردم بازگو کنند .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان خادمی در جلسه ستاد دهه فجر استان با بیان اینکه برنامه های فاخر و برجسته دولت باید معرفی شود اظهار کرد: در اغلب موارد با فعالیت های عمرانی سعی در معرفی انقلاب اسلامی به مردم هستیم، این امر مهم است اما شناسایی جایگاه معنوی ایران در دنیا مد نظر است.

وی با بیان اینکه دهه‌ی فجر فرصتی برای نمایش وفاق ملی است ادامه داد: دهه‌ی فجر تداعی‌گر شادی، امید، پیروزی، افتخار، اقتدار و عزت مردم ماست و بنابراین باید به گونه ای عمل کنیم که نام دهه‌ی فجر همواره توأم با این مفاهیم و صفات باشد و نباید فراموش کنیم که انقلاب و جنگ و همه‌ی موفقیت‌ها با وحدت و همدلی به سرانجام رسید.

وی گفت: تمامی جهات روشنگری جمهوری اسلامی باید بیان و برجسته شود و باید آیین های دهه فجر را بگونه ای برگزار کنیم که مردم احساس شادی کنند.
وی نشاط را نیاز جامعه دانست و افزود: برگزاری موسیقی محلی، اجرای کنسرت و ایجاد شادی در میان مردم باید از برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی باشد.
وی به نقش پررنگ عشایر در پیروزی انقلاب اسلامی و توجه قرار دادن برنامه ها برای این قشر اشاره کرد و گفت: روزهای دهه فجر در تمامی شهرستان های استان باید برنامه ریزی شود تا مردم بتوانند از برنامه ها استفاده کنند.

خادمی ادامه داد:همه مديران دستگاه هاي اجرايي در راستاي برنامه هاي دهه فجر حضور فعال و همكاري لازم را داشته باشند.

وی در ادامه  به اهداف، سیاست‌ها، خط مشي‌ها و اولويت‌هاي مراسم دهه فجر اشاره کرد و گفت: تبيين و ترويج آرمان‌ها و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي، آگاهي بخشي و معرفت افزايي در خصوص معارف و انديشه انقلاب، زمينه‌سازي براي رشد، تعالي و بسط پيام، گفتمان و فرهنگ انقلاب و افزايش آگاهي و اقناع نسل جوان نسبت به ماهيت، اهداف، دستاوردها و کاركردهاي انقلاب اسلامي ايران از جمله اهداف مراسم دهه فجر است
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان نیز گفت:برنامه های دهه فجر امسال حول سه محور معرفی ارزش های انقلاب اسلامی، برگزاری مراسم دهه فجر و راهپیمایی ٢٢بهمن و معرفی دستاوردهای دولت در قالب بهره برداری از طرح های عمرانی انجام می شود.
حبیب الله خجسته پور با بیان اینکه در آستانه ورود به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهنمد انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم و بنا است از دهه فجر امسال تا دهه فجر سال آینده در کشور به فعالیت های ویژه اختصاص یابد خاطرنشان کرد: دهه فجر از مبارک ترین و ارزشمند ترین رویدادهای سال است که باید نهایت استفاده را از این فرصت ارزشمند برای اطلاع رسانی داشته باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.