برنامه عملیاتی پیشبرد پروژه‌های مهم لرستان تهیه شد

on .

استاندار لرستان از تدوین برنامه عملیاتی پیشبرد پروژه‌های مهم در توسعه استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، پس از مطالعه و بررسی‌های انجام گرفته برنامه عملیاتی پیشبرد پروژه‌های دارای نقش کلیدی و مهم در جهت توسعه استان تهیه شد.

خادمی استاندار لرستان، از بدو ورود به استان با این رویکرد که به دنبال ثبت پروژه‌ای خاص به نام شخص خاصی نخواهیم بود، اهتمام به مطالعه و بررسی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان کرد.

استاندار لرستان هدف اصلی و اولویت کاری خود را بر ضرورت به اتمام رساندن پروژه‌های کلیدی و نیمه کاره عنوان کرده است.

استاندار لرستان با تأکید بر لزوم تسریع در روند اجرا و بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ و مهم استان به عنوان طرح‌های پیش‌ران توسعه از طریق تخصیص اعتبارات کلان به این طرح‌ها، خاطرنشان کرد: تمامی این طرح‌ها به دلیل اهمیت بالایی که دارند، نیازمند افزایش اعتبارات موجود و در کنار آن تسریع در تخصیص این اعتبارات هستند که امیدواریم دولت دوازدهم توجه ویژه‌ای به این امر داشته باشد.

وی افزود: پس از بررسی و نیز استفاده از کارشناسان و متخصصان، پروژه‌های مهم و کلیدی که متناسب با شرایط و ظرفیت‌های موجود هستند، 104 پروژه را در استان مشخص شد.

خادمی خاطر نشان کرد: پس از تهیه برنامه عملیاتی پیشبرد پروژه‌های دارای نقش کلیدی به تفکیک شاخص‌هایی برای دستگاه‌های اجرایی تعریف شد که می بایست طبق برنامه اعلام شده اقدام شود.

خادمی گفت: توسعه لرستان با سیاسی‏کاری امکان‏پذیر نیست، از این‌رو است که بزرگ‏ترین مشکل ما در استان لرستان بیکاری و کم‏کاری است، بنابراین همه باید برای ارتقای سطح فرهنگ کار در این استان تلاش کنیم.

وی احترام به سرمایه‌‏گذاران را یک امر مهم و ضروری در استان لرستان دانست و بیان داشت: همه ما وظیفه داریم، با احترام به استقبال سرمایه‏‌گذاران برویم، زیرا فردی که می‏‌خواهد، سرمایه‏‌گذاری کند، می‏‌تواند در استان‏‌های دیگر سرمایه‏ خود را هزینه کند.

استاندار لرستان ادامه داد: استان لرستان دارای پتانسیل و ظرفیت‏‌های مناسبی در زمینه‏‌های مختلف است که می‎توان از این نعمت‏‌های خدادادی بیشترین استفاده را ببریم.

خادمی اضافه کرد:  در صورت به بهره برداری رسیدن این پروژه‌ها شاهد تحول جدی و عظیمی در توسعه استان خواهیم بود. 

گفتنی است : استاندار لرستان با انتشار این برنامه به همراه 104 پروژه کلیدی و مهم، از همه فرهیختگان، متخصصین و اهل فن، جوانان، خبرنگاران، رسانه‌ها و همه صاحب نظران دعوت به عمل خواهد آمد تا با نقطه نظرات خود در راه توسعه و شکوفایی استان گام بردارند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.