معاون استاندار لرستان: رعایت قانون حمایت از ایثارگران الزامی است

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان جوانان تاکید کرد.

رعایت قانون حمایت از ایثارگران الزامی استبه گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری در جلسه حمایت از ایثارگران اظهار داشت: در برنامه ششم بخش‌هایی از قانون جامع حمایت از ایثارگران تکمیل شده و رعایت آن برای همه الزامی است.

وی با بیان اینکه شهدا بر تمامی مردم حق دارند و اگر آنان نبودند مشکلات امروز ما بیش از این بود، بیان داشت: مجاهدت و ایثارگری شهدا باعث تثبیت انقلاب و جمهوری اسلامی شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایثارگری، مجاهدت و جوانمردی شهدا را علت اصلی ایستادگی جمهوری اسلامی ایران در برابر استکبار و زورگویی بیگانگان دانست و افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان جوانان امروزه به منظور یادگیری و تقویت روحیه مبارزه با استکبار جهانی یک امر ضروری است.

وی با اشاره به اینکه وظیفه رابطین ایثارگران در دستگاه‌ها و سازمان‌ها حمایت و نظارت بر رعایت قانون جامع حمایت از این عزیزان است، تصریح کرد: برای جذب نیروی انسانی در قالب هر عنوان، سهم ایثارگران و خانواده شهدا مورد توجه قرار گیرد.

امیری ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: از ایثارگران انتظار داریم در جهت بهتر و باشکوه‌تر برگزاری جشن بزرگ انقلاب همکاری و کمک کنند.

وی در ادامه افزود: در این ایام دستگاه‌های اجرایی از فرزندان شهدا و ایثارگران به نحو شایسته تقدیر و تجلیل بعمل آورند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.