سرپرست روابط عمومی استانداری: رسالت ما، صراحت و صداقت در خبر است

on .

سرپرست روابط عمومی استانداری لرستان: رسالت ما روابط عمومی ها ، صراحت و صداقت در اخبار است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، فرزاد یاراحمدی سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری در جلسه هماهنگی روابط عمومی های استان با بیان اینکه روابط عمومی پیشانی و قلب هر دستگاه محسوب می شود گفت: روابط عمومی نقطه اتصال مردم و مسولین در هر سازمانی است .

وی با اعلام اینکه روابط عمومی اختصاصی نبوده و متعلق به همه مردم و ملت است ادامه داد: آنچه مهم است و روابط عمومی با آن مواجه است تنظیم روابط مسئولین با مردم، مسئولین با مسئولین و یکایک اقشار جامعه با روابط عمومی است که اگر این ارتباطات، منطقی و موثر صورت پذیرد عملکرد دستگاه ها به درستی به مردم بازگو خواهد شد.

یاراحمدی با اشاره به این‌که باید واقعیت‌ها به‌صورت شفاف و صادقانه برای مردم بازگو شود و اقدامات، فعالیت‌ها و برنامه‌های دولت با صراحت و صداقت اطلاع‌رسانی شود، بیان داشت: مردم، بزرگ‌ترین سرمایه انقلاب و نظام هستند و وحدت بین آحاد مردم و تقویت امید در فضای جامعه، را سبب می شود .

سرپرست روابط عمومی استانداری در خصوص پیشرفت و بهبود بیش از پیش فعالیت های روابط عمومی ها خاطر نشان کرد: روزمرگی در کار اداری ، بزرگ ترین آفتی است بعضی از دستگاههای به آن دچار شده اند.

وی گفت: روابط عمومی ها باید بکوشند تا زمینه رشد فضائل کارکنان را در چارچوب اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم کنند.

یاراحمدی با تاکید بر اینکه تلاش جهت جمع آوری و به روزرسانی اطلاعات هر دستگاه زمینه ساز توسعه استان است گفت:هدف روابط عمومی ها  ایجاد فضای همدلی در دستگاه است چرا که کمک و همراهی ، زمینه توسعه و آبادانی استان را در پی دارد.

وی در پایان  ضمن تقدیر از فعالیت های مدیران روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان ، انعکاس فعالیت های مدیران در دستگاههای اجرایی در دهه فجر و همچنین هماهنگی های دقیق و موثر را از وظایف این سربازان رسانه ای دولت دانست.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.