برگزاری جلسه شورای ترافیک استان لرستان

on .

جلسه شورای ترافیک استان لرستان صبح امروز، به ریاست  مهندس آریایی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان و با موضوع مکان‌یابی پل‌های موقت بر روی رودخانه خرم‌آباد و روان‌سازی ترافیک در بلوار ولایت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان در این جلسه که با حضور کلیه اعضا در محل سالن جلسات ساختمان معاونت هماهنگی امور عمرانی برگزار شد، موضوعات جانمایی محل احداث دو دستگاه پل دائمی بر بروی رودخانه خرم‌آباد و همچنین بهسازی و روان‌سازی ترافیک در خروجی شهر خرم‌آباد در مسیر بلوار ولایت به سمت جاده الشتر مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه طرح مهندسین مشاور رودخانه خرم‌آباد در خصوص مکان‌یابی و جانمایی محل احداث دو دستگاه پل دائم بر روی رودخانه خرم آباد ارائه شد و پس از بررسی و اظهارنظر کارشناسی محل اجرای پل‌ها مورد تصویب اعضا قرار گرفت.
در بخش دیگری از این جلسه مقرر گردید تا در اسرع وقت، طراحی سازه‌ای پل‌ها توسط مهندس مشاور طرف قرارداد شهرداری خرم‌آباد در دستورکار قرار گیرد .
در ادامه این جلسه موضوع بهسازی و ایجاد دوربرگردان در خروجی شهر خرم‌آباد و در محل بلوار ولایت مورد بررسی کارشناسانه و تصمیم‌گیری نهایی قرار گرفت و مقرر گردید که شهرداری خرم‌آباد با هدف روان سازی ترافیک در خروجی بلوار به سمت الشتر پس از مهیا نمودن زیرساخت‌های لازم، نسبت به اصلاح مسیر هندسی و ایجاد دوربرگردان اقدام نماید .

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.