استاندار لرستان: عنصر اصلی پیروزی انقلاب امام بود

on .

استاندار لرستان گفت: امام توانست تمامی سلائق و تفکرات را حول یک موضوع گرداوری کند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان لرستان، سیدموسی خادمی در همایش تجلیل از نجات‌گران نمونه استان ضمن تبریک ایام دهه فجر اظهار داشت: این ایام یادآور پیروزی انقلاب اسلامی و به بار نشستن زحمات یک ملت است که چندین دهه برای رسیدن به حکومتی بر پایه مکتب اسلام فعالیت و مجاهدت کردند.

وی با بیان اینکه این حکومت الهی با رهبری هوشمندانه امام(ره) در چنین ایامی تحقق عملی پیدا کرد، افزود: ایشان افتخار بزرگی هستند و ایران را در جهان سرافراز کرد.

خادمی خاطرنشان کرد: به طور مجموع در پیروزی این انقلاب عوامل زیادی موثر بودند اما عنصر رهبری امام مهم‌ترین عامل بوده است.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه امام راهکارها و مباحث زیادی را بر عهده گرفته و انجام دادند تا این انقلاب محقق شود، گفت: ایشان روی یک موضوع تاکید داشتند که جزو شعارهای محوری و راهکارهای اصلی‌شان بود.

وی ادامه داد: وحدت رمز پیروزی انقلاب بود که واژه‌ای ساده و در عین حال عمیق است که اثرگذاری وسیعی دارد. این هنر امام بود که توانست تمامی سلائق و تفکرات ملت را حول یک موضوع گرداوری کند.

خادمی خاطرنشان کرد: آن زمان شرایطی که وجود داشت شایسته مردم نبود و امام وضعیت بهتری را به مردم معرفی کرد که به صورت خلاصه در شعار" استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" آمده است؛ مردم می‌خواستند و محقق نیز شد.

استاندار لرستان با تقدیر از عملکرد جمعیت هلال احمر در حوادث کرمانشاه و اشترانکوه گفت: کار این جمعیت بسیار بزرگ بوده چراکه وجه مشترک آن انسان بودن است.

وی ادامه داد: انسان‌ها در خدمت‌دهی این جمعیت طبقه بندی نمی‌شوند و سلیقه، رنگ پوست و مذهب اهمیتی ندارد.

خادمی بیان داشت: محوریت انسان‌بودن است و آنان جان خود را بر کف گذاشته و به نجات جان دیگری می‌پردازند که اوج ایثارگری است.

استاندار لرستان اظهار داشت: هلال احمر منشا کارهای خیلی خوبی در کشور بوده و در زلزله کرمانشاه نیز اقدامات مطلوبی انجام داده است.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان در این حادثه به تایید مسئولین خدمات قابل توجهی ارائه داد و علی‌رغم تمام محدودیت‌هایی که وجود دارد با غیرتی که داشتند توانستند بدرخشند.

خادمی ادامه داد: دولت در حوادث و فجایع عملکرد خوبی داشته و در تامین تخصیص اعتبارات لازم نیز تلاش خود را کرده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.