استاندار لرستان اعلام کرد: ۵ میلیارد تومان پروژه آب‌رسانی در شهرستان کوهدشت افتتاح شد

on .

استاندار لرستان از افتتاح پنج میلیارد تومان پروژه آب‌رسانی در شهرستان کوهدشت خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در لرستان با تعدد و پراکندگی روستاها مواجه هستیم که این موضوع کار خدمات‌رسانی به آن‌ها را سخت می‌کند، اظهار داشت: امروز با صرف اعتبار ۵ میلیاردی به ۶ هزار نفر آب‌رسانی کردیم که درواقع به ازای هر خانوار ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برای آب‌رسانی هزینه شده است.

وی افزود: در فاز دوم این پروژه با صرف ۲.۸ میلیارد تومان به ۶۰۰ نفر آب‌رسانی می‌کنیم یعنی به ازای هر خانوار ۲۸ میلیون تومان اعتبار مصرف می‌شود.

استاندار لرستان به برنامه‌های سفر خود به کوهدشت اشاره کرد و یادآور شد: امروز در برنامه پیاده‌روی خانوادگی در کوهدشت شرکت کردیم که مردم این شهرستان با جمعیت انبوهی در آن شرکت کرده بودند و این امر نشانه علاقه‌مندی مردم به ورزش است.

خادمی با اشاره به اینکه در دهه فجر امسال ۱۶۵ پروژه د ر کوهدشت بهره‌برداری یا کلنگ زنی شد، ادامه داد: دو پروژه ساختمان‌های اداری دامپزشکی و آب و فاضلاب شهری نیز افتتاح شد.

وی بابیان اینکه یکی از نیازهای اصلی مردم خدمات بهداشتی درمانی است که امروز عملیات اجرایی یک بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی را در کوهدشت آغاز کردیم، تصریح کرد: بهره‌برداری از مجتمع‌های آب‌رسانی به‌ ۱۳ تا ۱۴ روستا نیز از دیگر برنامه‌های ما در سفر به کوهدشت بود.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.