استاندار لرستان: آزادی های اجتماعی باید متناسب با نیاز جامعه با کیفیت تر شوند

on .

استاندار لرستان گفت: آزادی های اجتماعی باید به تناسب نیازهای جامعه کیفیت بیشتری پیدا کنند البته در حال حاضر در مقایسه با گذشته از آزادی های بیشتری برخوردار هستیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در آئین نواختن زنگ انقلاب در محل دبیرستان صدیقه کبری خرم آباد افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی به بخشی از اهداف انقلاب مانند استقلال سیاسی دست یافتیم اما در عین حال باید یادآور شویم که در استقلال اقتصادی و فرهنگی همچنان با مشکلاتی مواجه هستیم.
وی با تاکید بر لزوم ایجاد نشاط در جامعه با حفظ ارزش ها گفت: اقدامات ما تاکنون در دهه فجر بیشتر پرداختن به خدمات سخت افزاری بوده که البته خوب است اما انقلاب لزوما به دنبال اینها نبود لذا باید به دلایل موقوع انقلاب بیشتر بپردازیم.
استاندار لرستان با بیان اینکه همه ملت ها نیازمند حکومت هستند، افزود: روابط ملت با حاکمیت در سه وضعیت شامل طرفداری وضع موجود، اصلاح گرها که بدنبال رفع ایرادات و ماندن خوبی ها هستند و انقلابیون که از عملکرد دولت دفاع نمی کنند و از ریشه با حکومت مشکل دارند.
وی اظهار کرد: طرفداران گروه سوم یعنی طرفداران کسانی که با حکومت مشکل دارند کم هستند چون هزینه زیادی دارد.
وی افزود: در جریان پیروزی انقلاب اسلامی ایران، امام روش سوم یعنی انقلاب را برگزید زیرا حکومت گذشته دارای مشروعیت سیاسی و اجتماعی نبود و از لحاظ اقتصادی هم قابلیت دفاع نداشت.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.