سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خبر داد: وجود 117 پروژه اولویت‌دار و نیمه‌کاره در لرستان

on .

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: تنها پروژه‌هایی را که بتوان با منابع اعتباری تکمیل کرد کلنگ‌زنی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، رضا آریایی در بازدید از شهرستان پلدختر اظهار داشت: در استان طی دهه مبارک فجر امسال 1013 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 901 میلیارد و 200 میلیون تومان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

وی افزود: از این تعداد پروژه 983 طرح با اعتباری بالغ بر 546 میلیارد و 200 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسند.

آریایی با بیان اینکه 31 پروژه نیز با اعتباری بالغ بر 355 میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود، گفت: از صد درصد پروژه‌های عمرانی دهه مبارک فجر امسال، تنها سه درصد کلنگ زنی می‌شوند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان اضافه کرد: بر اساس سیاست مدیریت ارشد استان تنها پروژه‌هایی کلنگ‌زنی می‌شود که با منابع اعتباری آنها بتوان آن پروژه را تکمیل کند.

وی با اشاره به اینکه 117 پروژه اولویت‌دار و نیمه‌کاره در سنوات قبل عملیات اجرای آنها آغاز شده ولی تاکنون به بهره برداری نرسیده‌اند، بیان داشت: این پروژه‌ها در دستور کار مدیریت ارشد استان قرار گرفته‌اند تا تکمیل و به بهره‌برداری برسند.

آریایی در پایان به مجتمع پمپاژ چم مهر پلدختر اشاره کرد و گفت: این طرح یکی از پروژه‌های نیمه کاره است که بنا به دلایل مختلفی تاکنون به بهره برداری نرسیده است و تلاش خواهیم کرد در سال آینده نهایی شود.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.