سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان تاکید کرد: توجه دستگاه‌های اجرایی به بخش نامه‌های "سما"

on .

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از تعیین پنج تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت پروژ‌ه‌های اولویت‌دار استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، رضا آریایی در جلسه شورای فنی استان با تاکید بر توجه ویژه تمامی دستگاه‌های اجرایی به آخرین بخش‌نامه‌های مندرج در سایت نظام فنی و اجرایی(سما) اظهار داشت: باید پروژه‌های امانی، پیمانی دستگاه‌های اجرایی مورد بررسی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: همچنین توجه ویژه به مصوبه هیات دولت در خصوص آئین‌نامه صرفه‌جویی در مصرف انرژی در ساختمان‌ها لازم و ضروری است.

آریایی ثبت تمامی قراردادهای منعقده بین دستگاه‌های اجرایی استان با پیمانکاران در سایت نظام فنی و اجرایی را ضروری دانست و بیان داشت: هدف از این کار، شناسایی مشخصات پیمانکاران فعال در پروژه‌های عمرانی توسط  دستگاه‌های اجرایی متولی است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی با اشاره به تعیین پنج تیم کارشناسی متشکل از کارشناسان خبره معاونت عمرانی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دستگاه‌های اجرایی گفت: این تیم با هدف بررسی وضعیت پیشرفت فیزیکی و نقاط ضعف و قوت 117  پروژه اولویت‌دار کلیدی در سطح استان تشکیل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تعیین تکلیف و برنامه‌ریزی برای تامین اعتبار این پروژه‌ها با توجه به اعلام سیاست‌های استاندار جهت تکمیل و به بهره‌برداری رساندن این تعداد از پروژه‌های نیمه تمام استان از دیگر اهداف تیم کارشناسی است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.