استاندار لرستان خبر داد: افتتاح و کلنگ‌زنی 122 پروژه در بروجرد

on .

استاندار لرستان از افتتاح و کلنگ‌زنی 122 پروژه در شهرستان بروجرد خبر داد.


به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکترسید موسی خادمی در حاشیه سفر به بروجرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ایام دهه فجر شاهد افتتاح و کلنگ‌زنی 122 پروژه با اعتباری بالغ بر 59 میلیارد تومان در این شهرستان هستیم.

وی در ادامه افزود: پروژه‌ها عمدتا عمرانی و از طرح‌های بسیار مهم منطقه هستند.

استاندار لرستان به افتتاح کارخانه بستنی و فرآورده لبنی بروجرد اشاره کرد و گفت: لرستان از لحاظ دامپروری ظرفیت خوبی دارد و به همین‌ منظور بحث صنایع تبدیلی و تکمیلی بسیار حائز اهمیت است.

وی همچنین به افتتاح مدرسه 18 کلاسه برکت در شهرک اندیشه اشاره کرد و بیان داشت: عملیات گازرسانی به چندین روستای دهکرد، ولیان، تنگ محمد حاجی و قرق شهرستان انجام گرفت.

دکتر خادمی با بیان اینکه افتتاح پل رودکی نقش مهمی در کاهش ترافیک دارد تصریح کرد: حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی این پروژه طی 6 ماهه اخیر انجام شده است.

استاندار لرستان ساختمان امور مالیاتی را از دیگر پروژه‌های افتتاحی عنوان کرد و گفت: امیدواریم اقدامات ارزشمندی در مقابل دریافت مالیات از مردم ارائه شود.

دکتر خادمی افتتاح پروژه‌های مخابراتی استان را با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد تومان و در بروجرد 23 میلیارد تومان خبر داد و اظهار داشت: انتظار می‌رود افتتاح این پروژه‌ها به حوزه تولید محتوا و زیرساخت‌های لازم برای تجارت الکترونیک کمک شایانی کند.

استاندار لرستان همچنین به همراه جمعی از مسئولان با خانواده شهید «عبدالکریم بشارتی» که در حادثه نفتکش سانچی جان خود را از دست داد، دیدار کرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.