استاندار لرستان خبر داد: بهره‌برداری از هتل صدف تا پایان مهر 97

on .

استاندار لرستان از بهره‌برداری هتل صدف تا پایان مهر 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در جلسه بررسی مشکلات طرح های گردشگری با اشاره به فرموده امیرالمومنین علی (ع) که باید عمران و آبادانی را بر مالیات و خراج اولویت داد، اظهار داشت: قرار شد حدود 117 پروژه کلیدی و مهم اقتصادی و عمرانی که قبلا مشخص کرده‌ایم به طور ویژه پیگیری شوند.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها مربوط به بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعتی، عمران شهری و همچنین حوزه مهم گردشگری است.

استاندار لرستان با بیان اینکه امروز از بین این طرح‌های کلیدی هشت پروژه‌های گردشگری مطرح و مورد بحث قرار گرفت، تصریح کرد: تعدادی از این پروژه‌ها نیمه تمام هستند و بخشی نیز قرار است شروع به کار کنند اما مشکلاتی دارند که قرار است از طریق دستگاه‌های اجرایی نسبت به رفع آنها اقدام شود.

خادمی با اشاره به اینکه کارها مطابق آن چیزی که پیش بینی شده بود پیش می رود، بیان داشت: در جلسه امروز تصمیماتی گرفته شد و مصوباتی داشتیم که امید است این طرح‌ها با سرعت بیشتری به نتیجه برسند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین تعدادی از پروژه هتل‌های نیمه تمام و سه مجتمع بزرگ گردشگری مطرح شد که عمدتا مشکل آنها مجوزهای دستگاهی است.

مقام ارشد استان از بهره برداری هتل صدف تا پایان مهر 97 خبر داد و عنوان کرد: این پروژه اکنون با بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی مشغول به کار است که امروز مشکلات و موانع اجرایی آن مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار لرستان گفت: امیدواریم با نگاهی مثبت مسئولین و دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه و بهبود وضعیت معیشتی مردم بتوانیم مشکلات و موانع این پروژه‌های کلیدی را مرتفع کنیم تا در موعد مقرر به نتیجه برسند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.