سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان: شهرداران به تعهدات خود در قبال مردم عمل کنند

on .

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان به شهرداران توصیه کرد که تلاش خود را برای تکمیل پروژه‌های نیمه کاره به کار گیرند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، رضا آریایی در همایش شهرداران استان که در الیگودرز برگزار شد با بیان اینکه شهردار بودن کار ساده‌ای نبوده و زیر سوال بردن عملکرد شهرداران گذشته کار درستی نیست، اظهار داشت: شهرداران فعلی با آگاهی از وضعیت مالی شهرداری‌ها این مسئولیت خطیر را پذیرفته‌اند بنابراین باید به تعهدات خود در قبال مردم عمل کرده و نسبت به خدمت رسانی به شهروندان کوتاهی نکنند.

وی در ادامه افزود : شهرداران باید دقت کنند که ابتدا حقوق پرسنل را پرداخت و سپس با مدیریت منابع مالی به گونه‌ای عمل کنند که سایر مزایای پرسنلی از جمله بیمه تامین اجتماعی پرداخت شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره به سیاست دکتر خادمی به عنوان نماینده عالی دولت در استان مبنی براینکه تا وضعیت پروژه‌های عمرانی نیمه تمام سال‌های گذشته تعیین تکلیف نشده و به بهره‌برداری نرسیده‌اند از شروع عملیات اجرایی طرح‌های جدید خودداری شود، تصریح کرد: به شهرداران توصیه می‌شود که تمام تلاش خود را به تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام که از سال‌ها پیش شروع و نیمه کاره رها شده‌اند، معطوف کنند.

در ادامه احسان جهانیان، فرماندار الیگودرز هم با بیان اینکه شهرداری‌ها نباید به دریافت عوارض و فشار به مردم تمرکز کنند، اظهار داشت: شورای شهر و شهرداری باید شرایط برای حضور سرمایه گذار را تسهیل و درآمد پایدار ایجاد کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.