معاون استاندار لرستان خبر داد: تشکیل کمیته ارزیابی فعالیتها و اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری نظارت بر اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار را در ایام نوروز ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری در جلسه ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه ضرورت تشکیل این جلسه در نزدیک شدن به ایام نوروز احساس می شود، اظهار داشت: از برنامه های ما در ایام نوروز تهیه اقلام و کالاهای مورد نیاز مردم به خصوص گوشت مرغ، گوشت قرمز، برنج و میوه است.

وی با بیان اینکه مراکز توزیع این اقلام اصلی مشخص و هماهنگ شده است، گفت: در رابطه با نحوه قیمت گذاری، عرضه، فروش و اطلاع رسانی به مردم تصمیمات لازم گرفته شد که امیدواریم دستگاه های مربوطه در اجرای مصوبات تنظیم بازار مصمم و پیگیر باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری به کشیک های مختلف در ایام تعطیلات نوروزی اشاره کرد و بیان داشت: قرار شد کشتارگاه های مرغ و گوشت قرمز در ایام نوروز به صورت کشیک فعال باشند و بر اساس نیاز مردم به عرضه اقلام مذکور اقدام کنند.

امیری نظارت بر اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار را در ایام نوروز ضروری دانست و افزود: گشت های مشترک متشکل از سازمان صنعت، معدن و تجارت، اصناف و تعزیرات حکومتی در ساعات پیک وشلوغ بازار به منظور کنترل کیفیت اجناس و نظارت بر قیمت کالاها به صورت ویژه فعال خواهند بود.

وی ادامه داد: شماره های 124و135 در اختیار مردم قرار دارد که در صورت مشاهده تخلف و مشکل تماس گرفته تا در کمترین زمان ممکن نسبت به آن رسیدگی شود.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تصریح کرد: اگر به شکایت فردی از طریق شماره های مذکور رسیدگی نشد برای نظارت بر عملکرد دستگاههای اجرایی یک شماره تلفن از طرف استانداری اعلام خواهد شد که از مردم انتظار می رود در صورت مشاهده این گونه موارد اطلاع رسانی کنند.

وی در ادامه افزود: کمیته‌ای برای ارزیابی فعالیتها و اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار تشکیل شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.