استاندار لرستان خبر داد: اجرای طرح محرومیت‌زدایی در شش دهستان

on .

استاندار لرستان از رفع محرومیت در 220 روستای استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی در جلسه بررسی پروژه‌های تحت پوشش قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان اظهار داشت: بحث محرومیت زدایی تعدادی از دهستان‌های استان به عنوان زیر مجموعه پروژه‌ای توسط مجموعه سپاه پاسداران تحت عنوان قرارگاه پیشرفت و آبادانی تشکیل و شروع شده است.

وی در ادامه افزود: با فعالیت‌های خوب فرمانده محترم سپاه پاسداران استان سردار کشکولی و همکارانشان، لرستان از استان‌های پیشرو در این زمینه است.

استاندار لرستان با بیان اینکه ما سهم بیشتری از آنچه برای استانداری‌های کشور تامین شده در این پروژه گرفته‌ایم، گفت: شش دهستان در لرستان تحت پوشش این برنامه قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: امروز در اولین جلسه قرار شد ساختار مناسب طراحی و پروژه‌ها به تفکیک هر روستا و دستگاه مشخص شود؛ همچنین منابع مالی و بانکی لازم را در سال 97 تامین کنیم.

دکتر خادمی گفت: امیدواریم بتوانیم بخش عمده‌ای از این پروژه‌ها که برای رفع محرومیت در حدود 220 روستای این شش دهستان است را اجرایی کنیم.

استاندار لرستان افزود: حق طبیعی آنان برخورداری از زیرساخت‌های اولیه و نیازهای ابتدایی زندگی است که امیدواریم ظرف مدت دو سال آینده نهایی شوند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.