استاندار لرستان: توزیع ثروت در کشور معقول نیست/ لزوم توجه به ایجاد اشتغال پایدارمددجویان کمیته امداد

on .

استاندار لرستان گفت: متاسفانه توزیع ثروت در کشور، توزیع معقول و منطقی نبوده‌است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، سیدموسی خادمی در دیدار با مدیران و کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان ضمن تبریک سالروز تاسیس این نهاد، اظهار کرد: موضوع فقرزدایی و کمک به محرومین از مهمترین دلایل و خواسته‌های انقلاب اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: انسان‌ها با هر شرایطی بایستی از حداقل امکانات برای زندگی برخوردار شوند و لذا یکی از وظایف حکومت‌های اسلامی تامین حداقل امکانات برای همه است.

استاندار لرستان با بیان اینکه تاکنون در حوزه ایجاد عدالت موفق نبوده‌ایم، افزود: متاسفانه توزیع ثروت در کشور، توزیع معقول و منطقی نیست.

خادمی بیان داشت: شعار دولت در سال جاری نیز توجه به محرومیت و فقرزدایی بوده، به‌همین‌منظور امسال هزینه‌های اختصاص‌یافته به اقشار پایین جامعه سه برابر شده‌است.

وی مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) را نهادی موثر در راستای تحقق فقرزدایی دانست و گفت: ورود سیاست به کمیته امداد بسیار زشت بوده و این نهاد بایستی تماما وقت خود را صرف رفع محرومیت جامعه کند.

استاندار لرستان توانمندسازی مددجویان را گامی موثر در راستای ایجاد اشتغال عنوان و تصریح کرد: توانمندسازی امر خوبی است اما بایستی به دنبال اشتغال واقعی بود و به اشتغال جدید توجه ویژه شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.