سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان: دستگاه‌های اجرایی در اجرای پروژه‌های استان با قرارگاه خاتم همکاری کنند

on .

سرپرست هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی جهت تسریع در عملیات ساخت پروژه‌های تاثیرگذار استان، نهایت همکاری را با قرارگاه خاتم داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، برای تسریع در اجرا و رفع موانع موجود پروژه آزادراه خرم‌آباد_ بروجرد_  اراک و به خصوص تامین معدن برداشت مصالح و ساب بیس، جلسه‌ای به ریاست رضا آریایی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مدیر کل دفتر فنی استانداری، نمایندگانی از ادارات کل راه و شهر سازی، آب منطقه‌ای، صنعت، معدن و تجارت و قرارگاه خاتم الانبیا تشکیل شد.

در این جلسه مهندس رضا آریایی با بیان اینکه حضور قرارگاه خاتم جهت اجرای پروژه‌های عمرانی استان قابل تقدیر است، افزود: این آزادراه یکی از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار عمرانی در استان است که توسط قرارگاه به طول  79 کیلومتر در حال اجراست.

وی اضافه کرد: همچنین ادارات کل یاد شده مکلفند جهت تسریع در اجرای این پروژه نهایت همکاری را با قرارگاه خاتم  در تهیه و تامین مصالح معدنی داشته باشند و اجازه ندهند که کوچکترین خللی در اجرای آن ایجاد شود.

همچنین در خاتمه مقرر شد کار گروهی متشکل از اعضای جلسه با حضور میدانی در منطقه مورد نظر قرارگاه نسبت به ارزیابی معادن موجود جهت برداشت ساب بیس اقدام کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.