معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تاکید کرد: جشنواره خوارزمی فرصتی برای استعداد یابی

on .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: جشنواره خوارزمی فرصتی برای استعداد یابی و پی بردن دانش آموزان به خلاقیت و توانمندی خودشان است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، حبیب الله خجسته پور در جشنواره نوجوان خوارزمی با محور ادبیات فارسی با اشاره به اینکه در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) هستیم و همچنین ایامی که به نام روز زن و روز مادر نامگذاری شده است، اظهار داشت: این مناسبت را به همه سروران خاصه مادران و بانوان عزیز تبریک عرض می کنم.

وی با اشاره به افتخاراتی که آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد به عنوان یکی از مناطق سرآمد در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی و آموزشی استان کسب کرده است، افزود: این جشنواره ها برای استعداد یابی و همچنین برای نوجوانان عزیز و دانش آموزان گرانقدر که پی به خلاقیت و توانمندی خودشان ببرند، فرصتی خوب است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه ناحیه یک خرم آباد در جشنواره های قبلی در سطح کشور خوش درخشیده است، و با امیدواری که امسال و سال های آتی همچنان این افتخار را نصیب استان کنند، بیان داشت: به بخش زبان ادبیات فارسی باید توجه بیشتری کرد چرا که ما نباید علم را صرفا در علوم پایه مشاهده کنیم.

خجسته پور با تاکید بر اینکه علوم انسانی و خاصه ادبیات فارسی بعنوان یک رشته ای که می تواند در پیشبرد فرهنگ و تمدن ایران کهن زمین نقش آفرین باشد تصریح کرد: کشور ما در این زمینه  پیشینه کهن وغنی دارد و قطعا دانش آموزان لرستانی خاصه این شهرستان می توانند برگهای زرینی بر ادبیات غنی و زیبای کشور عزیزمان اضافه کنند.

وی در پایان پیشاپیش خدمت همه منتخبین جشنواره خوارزمی خاصه در حوزه ادبیات فارسی تبریک گفت.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.